Bu Noel sevgiyle #Dünyayıaydınlatın

Video: Dünyayı sevgiyle aydınlatın
Video: Dünyayı sevgiyle aydınlatın

Dünyayı sevgiyle aydınlatın

1:20

#DünyayıAydınlatın Nedir?

#DünyayıAydınlatın Noel bir hizmet dönemine dönüşüyor. Bu, İsa'nın yaptığı açları doyurmak, yalnızları teselli etmek, hastaları ve dertlileri ziyaret etmek ve herkese nezaket göstermek gibi şeyleri yaparak insanların yüreklerine dokunmak ve hayatlarını değiştirmek için dünya çapında bir harekettir.

Günlük Hizmet Takvimi     

Aralık ayı için, Noel döneminde hayatımızı başkalarına yardım etmeye odaklamamıza yardımcı olacak özel hizmet önerileri sunulmaktadır. Katılmak için fikirleri özetleyen takvimi indirebilir veya hatta kendinizinkini bile oluşturabilirsiniz.

İndir Günlük Hizmet Takvimi
Çocuk İsa
Çocuk İsa

Çocuk İsa

17:56
İsa Mesih'in doğumu hakkında kısa bir film.

Doğuş hikayesinin bu 18 dakikalık dramatizasyonu, Kutsal Kitap'taki Matta ve Luka İnciller’inde bulunan kutsal olayları canlı ayrıntılarla anlatır. Yusuf ve Meryem ile Nasıra'dan Betlehem'e yolculuk edin. Yahudiye ovalarındaki çobanların şaşkınlığına şahit olun. Kurtarıcı İsa Mesih'in, Dünyanın Işığı’nın önünde diz çöken Bilge Adamların sevincini hissedin.

Görevlilerle Tanışın
Kutsal Kitap hakkında fikir edinmek, Tanrı'ya nasıl dua edeceğinizi öğrenmek veya İsa Mesih'in öğretilerinin ailenize nasıl sevinç ve huzur getirebileceğini müzakere etmek istiyorsanız, dost canlısı görevlilerimiz sizinle çevrimiçi olarak buluşmaya hazır. Ziyaret talebinde bulunmak için tıklayın!
Görevlilerle Tanışın